Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas!

Cześć! Cieszymy się, że jesteś z nami. 🎉 Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz wsparcia, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Najłatwiejszym sposobem na szybki kontakt jest użycie naszego formularza na stronie – obiecujemy, że dostaniesz od nas odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Potrzebujesz szybkiej pomocy? Nie martw się, nasz zespół jest gotowy, by Ci asystować codziennie między 8:00 a 21:30. Niezależnie od tego, czy chodzi o proste pytanie, czy pilną sprawę, skorzystanie z formularza gwarantuje, że Twoja wiadomość trafi bezpośrednio do nas.

Mamy nadzieję, że szybko znajdziemy rozwiązanie Twoich wątpliwości lub problemów. Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem, więc już teraz nie wahaj się do nas napisać.
    Poprzez wypełnienie i wysłanie tego formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych podanych w formularzu. Dane te są niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i ewentualnego nawiązania dalszego kontaktu.

    Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO). Gwarantujemy, że Twoje dane są bezpieczne i przetwarzane z należytą starannością.

    Masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.